Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.63 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.63 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Dimensions | 202x 125 x 97mm |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz & 5GHz(11ac) |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Range Extender |
| Data transmission speed | 2533 Mbps |
| 10/100/1000M | 1 |
| IEEE 802.11a | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| IEEE 802.11ac | Yes |
| 64, 128-bit WEP | Yes |
| Category Code | WRE |


