Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.367 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00234 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.367 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Dimensions | 163 x 76.4 x 66.5mm |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz & 5GHz |
| Wireless Transmit Power | 20 dBm |
| Data transmission speed | 1900 Mbps |
| 10/100/1000M | 1 |
| Antenna Type | Omni-Directional |
| Number of antennas | 3 |
| Category Code | WRE |


