Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.465 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002178 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.465 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Dimensions | 163 x 76.4 x 66.5mm |
| Included Accessories | RJ-45 Ethernet Cable, Quick Installation Guide |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz & 5GHz |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Range Extender |
| Data transmission speed | 1750 Mbps |
| Number of antennas | 3 |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| IEEE 802.11ac | Yes |
| 64, 128-bit WEP | Yes |
| Category Code | WRE |


