Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MERCUSYS | Вес: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.506 kg |
| Shipping Box Width | 10.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002934 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.506 kg |
| Category Code | WRE |


