Wired Network Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INTEL | Вес: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.075 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.075 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| RJ45 | 1 |
| Network Device Type | Networking adapter |
| Cable distance | 100m at Cat.5 |
| Data transmission speed | 1000 Mbps |
| IEEE 802.3z | Yes |
| Number of ports | 1 |
| Card Form Factor | Combined Full profile / Low profile |
| Full-duplex | Yes |
| ACPI | Yes |
| Activity | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| DMI 2.0 | Yes |
| IEEE 802.1p | Yes |
| Link | Yes |
| Media | 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T |
| Power | Yes |
| WFM 2.0 | Yes |
| Category Code | NIC |


