Wired Network Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | QNAP | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.235 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00146 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.235 kg |
| Category Code | NIC |


