Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.51 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00689 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.51 kg |
| Category Code | WRO |


