Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.6 kg |
| Shipping Box Width | 34 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01086 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.6 kg |


