Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.99 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007142 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.99 kg |
| Category Code | WRO |


