Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TENDA |
|---|
| Shipping Box Depth | 32.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.917 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005655 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.917 kg |
| Category Code | WRO |


