Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.337 kg |
| Shipping Box Width | 11.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008743 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.34 kg |


