Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.23 kg |
| Shipping Box Width | 21.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006644 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.23 kg |
| Category Code | WRO |


