Wireless Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.15 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01071 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.15 kg |
| Category Code | WRO |


