Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 28 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.93 kg |
| Shipping Box Width | 22.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004095 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.93 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Included Accessories | Power Adapter, Quick Installation Guide, Resource CD, Rubber Feet |
| RJ45 | 8 |
| IEEE 802.1p | Yes |
| Primary port count | 8 |
| Forwarding rate | 11.9 Mpps |
| Switching capacity | 16 Gbps |
| IEEE 802.3ab | Yes |
| IEEE 802.3u | Yes |
| IEEE 802.3x | Yes |
| IEEE 802.1Q | Yes |
| IEEE 802.3i | Yes |
| IEEE 802.1w | Yes |
| IEEE 802.3ad | Yes |
| IEEE 802.1D | Yes |
| IEEE 802.1s | Yes |
| Category Code | SWI |


