Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8.1 kg |
| Shipping Box Width | 52 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0351 cubm |
| Unit Gross Weight | 8.1 kg |
| Category Code | SWI |


