Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 6.35 kg |
| Shipping Box Width | 42.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02721 cubm |
| Unit Gross Weight | 6.35 kg |
| Category Code | SWI |


