Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 38.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 5.41 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03286 cubm |
| Unit Gross Weight | 5.41 kg |
| Category Code | SWI |


