Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.5 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01166 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.5 kg |
| Category Code | SWI |


