Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 57 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 7.8 kg |
| Shipping Box Width | 21 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001317 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.39 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Dimensions | 114 x 137 x 29mm |
| SFP | 5 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| Category Code | SWI |


