Switches
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 39 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.07 kg |
| Shipping Box Width | 3.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004992 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.6 kg |
| Dimensions | 200x144x47mm |
| Included Accessories | power adapter |
| SFP+ | 1 |
| SFP | 10 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| Console | 1 |
| Switch type | L3 |
| Category Code | SWI |


