Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 3.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 72 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8 kg |
| Shipping Box Width | 47 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03722 cubm |
| Unit Gross Weight | 8 kg |
| Unit Net Weight | 3.8 kg |
| Dimensions | 443x315x44mm |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| Memory (RAM) | 16GB |
| Network Device Type | Router |
| SFP+ | 8 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| Category Code | ROU |


