Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK |
|---|
| Shipping Box Depth | 23.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.44 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001293 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.44 kg |
| Category Code | ROU |


