Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.795kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.3 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004588 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.3 kg |
| Unit Net Weight | 0.795 kg |
| Dimensions | 229 x 136.5 x 31.1 mm |
| Network Device Type | Router |
| 10/100/1000M | 3 |
| Combo 10/100/1000M-T/SFP | 1 |
| Category Code | ROU |


