Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.7 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00864 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.7 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Power consumption | 44 Watts |
| USB 2.0 | 1 |
| Included Accessories | 2x IEC power cables, RJ45 SFP coper module, rackmount ears |
| Memory (RAM) | 2GB |
| Network Device Type | Router |
| SFP+ | 1 |
| SFP | 12 |
| Console | 1 |
| Category Code | ROU |


