Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.129kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.91 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00078 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.91 kg |
| Unit Net Weight | 0.129 kg |
| Network Device Type | Router |
| 10Base-T / 100Base-TX | 5 |
| Category Code | ROU |


