Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.62 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001969 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.62 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 214mmx86mm |
| Memory (RAM) | 64MB |
| Network Device Type | Router |
| 10Base-T / 100Base-TX | 5 |
| SFP | 1 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 5 |
| Category Code | ROU |


