Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.151kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.81 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003416 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.81 kg |
| Unit Net Weight | 0.151 kg |
| Power consumption | 6 Watts |
| Memory (RAM) | 64MB |
| Network Device Type | Router |
| 10Base-T / 100Base-TX | 5 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 5 |
| Category Code | ROU |


