Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.63 kg |
| Shipping Box Width | 29 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007496 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.63 kg |
| Category Code | ROU |


