Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.75 kg |
| Shipping Box Width | 27.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008669 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.75 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Dimensions | 355x145x44mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Network Device Type | Router |
| SFP | 4 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 12 |
| Console | 1 |
| Category Code | ROU |


