POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Product Type | I/O Module |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003465 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 85 x 44 x 30 mm |
| RJ45 | 2 |
| Operating temperature range | 0 ° C ... 40 ° C |
| Category Code | POE |


