POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 14 kg |
| Shipping Box Width | 43 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002758 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.467 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Category Code | POE |


