POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Product Type | POE Injector |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.74 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003713 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.74 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Dimensions | 210mm×75mm×38.5mm |
| Operating temperature range | -30°C~ 65°C |
| Category Code | POE |


