POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.15 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000429 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.15 kg |
| Category Code | POE |


