POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.159kg |
|---|
| Product Type | I/O Module |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.321 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008325 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.321 kg |
| Unit Net Weight | 0.159 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 92 x 60 x 33 mm |
| RJ45 | 2 |
| Operating temperature range | 0 to 40° C |
| Power supply requirements | 90-260VAC @ 47-63 Hz |
| Surge protection | Difference and Common Mode |
| Category Code | POE |


