POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Product Type | POE Injector |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.55 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001968 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.55 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Dimensions | 132.3 x 60 x 33mm |
| IEEE 802.3af | Yes |
| IEEE 802.3at | Yes |
| Category Code | POE |


