POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.028kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 44 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 2.75 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001188 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.138 kg |
| Unit Net Weight | 0.028 kg |
| Dimensions | 56mm×27mm×21mm |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -40°C-60°C |
| BNC | 1 |
| Category Code | POE |


