POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00032 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Category Code | POE |


