POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AXIS |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.58 kg |
| Shipping Box Width | 9.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001105 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.58 kg |
| Category Code | POE |


