POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.066 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000477 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.066 kg |
| Category Code | POE |


