POE Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.08kg |
|---|
| Product Type | Surge Protection |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.107 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002205 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.107 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Dimensions | 91 x 61 x 32.5 mm |
| RJ45 | 2 |
| Category Code | POE |


