Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 55 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35 cm |
| Shipping box quantity | 8 |
| Shipping Box Weight | 13.7 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007941 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.71 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Dimensions | 358 x 271.95 x 272.5 |
| Wireless Frequency Range | 5 GHz |
| Wireless Transmit Power | 25 dBm |
| Network Device Type | Wireless CPE |
| Antenna Gain | 23 dB |
| Available bandwidth | 450 Mbps |
| Category Code | WOD |


