Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.75kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.237 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00475 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.24 kg |
| Unit Net Weight | 0.75 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 362 x 267 x 184 mm |
| Wireless Frequency Range | 5Ghz |
| Network Device Type | Wireless CPE |
| Antenna Gain | 23 dB |
| Category Code | WOD |


