Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.57 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002008 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.57 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 128×97×40mm |
| Wireless Frequency Range | 5Ghz |
| Wireless Transmit Power | 29 dBm |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Wireless CPE |
| Antenna Gain | 15 dB |
| Antenna Type | Directional Panel |
| IEEE 802.11a | Yes |
| Category Code | WOD |


