Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.86 kg |
| Shipping Box Width | 19.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003646 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.86 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Dimensions | 185 x 185 x 81mm |
| Wireless Frequency Range | 5.150 - 5.850 GHz |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Wireless CPE |
| Antenna Gain | 20 dB |
| IEEE 802.11a | Yes |
| Available bandwidth | 300 Mbps |
| Category Code | WOD |


