Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 4.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 44 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.75 kg |
| Shipping Box Width | 27.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05505 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.75 kg |
| Unit Net Weight | 4.2 kg |
| Dimensions | Ø 391 x 222 mm |
| Model name | Wireless Wire Dish // RBLHGG-60adkit |
| CPU | 716.8 MHz |
| Network Device Type | Wireless Access Point |
| 10/100/1000M | 1 |
| Category Code | WOD |


