Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.52kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.26 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00468 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.26 kg |
| Unit Net Weight | 0.52 kg |
| Dimensions | 177x44x44mm |
| Model name | OmniTIK 5 PoE // RBOmniTikUPA-5HnD |
| Included Accessories | mounting bracket, hose clamp, PoE injector, 24V 2.5A PSU (UPA-5HnD), |
| CPU | AR9344 600Mhz |
| USB | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Wireless Access Point |
| 10/100M | 5 |
| IEEE 802.11a | Yes |
| Number of antennas | 2 |
| RAM | 128 MB |
| Category Code | WOD |


