Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.1 kg |
| Shipping Box Width | 21 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005481 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.1 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | 416 x 129 x 58mm |
| Model name | OmniTIK 5 ac // RBOmniTikG-5HacD |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | 24V 0.8A power adapter, Pole mounting bracket, Metal ring (one), Gigabit PoE injector |
| CPU | 720 MHz |
| Wireless Frequency Range | 5 GHz |
| Network Device Type | Wireless Access Point |
| Antenna Gain | 7.5 dB |
| RAM | 128 MB |
| Category Code | WOD |


