Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 60 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 16.6 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0012 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.83 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Dimensions | 185 x 85 x 30mm |
| Model name | wAP ac LTE kit // RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE |
| Included Accessories | Plastic zip tie Metal ring (one) K52 screw kit Gigabit PoE injector 24V 0.8A power adapter wAP desktop stand wAP mount bracket |
| Network Device Type | Wireless Access Point |
| 10/100/1000M | 2 |
| Antenna Gain | 2.5 dB |
| RAM | 128 MB |
| Category Code | WOD |


