Outdoor Networking
Техническая спецификация товара
| Производитель: | UBIQUITI | Вес: | 0.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 27 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008748 cubm |
| Unit Gross Weight | 2 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| Dimensions | 220 x 220 x 48.1 mm |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Wireless Access Point |
| 10/100/1000M | 2 |
| Antenna Type | Built-in |
| IEEE 802.11a | Yes |
| Number of antennas | 2 |
| Available bandwidth | 2533 Mbps |
| Category Code | WOD |


