Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AXIS | Вес: | 1.3kg |
|---|
| Product Type | Speaker |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.84 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01372 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.84 kg |
| Unit Net Weight | 1.3 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 164 x 225 x 305 mm |
| Included Accessories | Installation Guide, AVHS Authentication Key, AXIS Camera Station license key, AXIS Connector Guard A, Cable shoe |
| Category Code | NCC |


